Informace ke kurzům

Přehled nabízených tanců

Kurzy, na kterých se tančí v párech, můžete se registrovat jako jednotlivec:

SALSA CUBANA – světově oblíbená kubánská salsa (úrovně kurzů 1 – 8). Charakteristické kroky a pohyby, krása v přirozeném pohybu. Naučíme vás jej v sobě objevit, stačí chtít! Učí se u nás i Kubánci, jejich příbuzní, jiní Latino Američani, těšíme se i na vás!
BACHATA – oblíbený a krásný dominikánský tanec, který může být romantický, hravý nebo energický (úrovně kurzů 1 – 4). 
Na kurzu poznáte všechny styly včetně odpovídající hudby

Kurzy pro jednotlivce, můžete přijít i v páru, ale tančí se sólo:

KARIBSKÝ MIX – ty nejoblíbenější karibské tance: reggaeton, salsa, merengue, bachata, mambo, cha-cha-chá, son, conga atd.. Euforická hudba a skvělá nálada! Naučíme vás tančit, ne nacvičovat. Přijďte a věnujte se jen sobě a tanci. Karibský mix vás podpoří i v párovém tanci (některé tyto tance se používají i v salse) a dodá sebejistotu nejen v tanci.
KUBÁNSKÝ REGGAETON – v tanečním světě oblíbený styl reggaetonu, používá se i v salse.

Sleva pro páry je zahrnuta v ceně kurzovného.
Sleva při včasné registraci je zahrnuta v ceně. Kurz s touto slevou má označení u nadpisu „Sleva“.

Co na sebe na taneční lekce

Na sebe doporučujeme lehce společenské oblečení, nebo slušivé sportovní, zkrátka tak, abyste se cítili dobře při tanci a ve společnosti.
Prosíme o čistou obuv na přezutí nebo můžete tančit v ponožkách nebo v jiné taneční obuvi bez podpatku, který dámám doporučujeme od 3.stupně kurzu (je nutný chránič na podpatky). Obuv by měla odpovídat oděvu, polobotky, mokasíny, sportovní s kluzkou podešví, taneční obuv. 
Nápoje do sálu si prosíme noste v uzavíratelných nádobách.

Před lekcemi tance

Prosíme, buďte ohleduplní, dbejte o svoji hygienu (deodorant a parfém se budou hodit), o čisté oblečení, kuřáky prosíme, aby mysleli na prostředky k osvěžení dechu a sklenku alkoholu si dopřejte po výuce jako odměnu (ne na kuráž předem). Moc děkujeme! Tato prosba je na základě nepříjemných zkušeností v minulosti.

Slevy

Slevu lze čerpat pouze před úhradou kurzovného. Pokud máte nárok na slevu na základě některého z titulů uvedených v přehledu níže, kontaktujte nás před registrací na kurz. Vygenerujeme vám slevový kód, který při registraci zadáte do formuláře přihlášky. Dodatečně po přihlášení na kurz slevu čerpat nelze. Pokud máte nárok na více slev, upozorňujeme vás, že se slevy nesčítají. Je třeba tedy zvolit jeden z titulů níže.
Osoba v páru má snížené kurzovné, protože nám ušetří čas hledat taneční protějšek. Nastupujete -li do kurzu pro začátečníky se svým tanečním partnerem, prosíme vyplňte formulář  “objednat” za každého zájemce zvlášť včetně jeho iniciál, děkujeme. Spárovat se na kurzu a přihlašovat se dále jako pár nelze.

Tituly pro oprávnění slevy:
Opakování kurzu do 12-ti měsíců od jeho absolvování: zvýhodněná cena s 50% slevou z konkrétního kurzu.
Registrace na kurz nižšího stupně účastníka kurzu vyššího stupně: zvýhodněná cena s 50% slevou z konkrétního kurzu.

Informování o nových kurzech

Na e-mailovou adresu, kterou jste uvedl/a ve formuláři přihlášky vám budeme posílat informace ohledně nových kurzů, workshopů a jiných tanečních akcích naší taneční školy, rovněž informace o volných místech
na kurzech apod.