Workshopy a akce

Workshopy a akce.

🔴 To translate our website into any language, please use the search engine bing.com or google.com (here you can highlight the text and then right-click on the text and a translation will be offered). Thank you

Vedle pravidelné výuky kubánské salsy a bachaty, pořádáme také taneční workshopy a akce v týdnu nebo o víkendech. Dále pořádáme tančírny, party a celovečerní hudebně taneční akce se špičkovými profesionálními tanečníky ze zahraničí, originálními kapelami a DJ´s z Latinské Ameriky, taneční vystoupení a miniškoly.

Na časově nenáročných workshopech si můžete vyzkoušet, jak se s námi tančí. Přirozený tanec je Váš tanec. Správnými základy získáte základ pro svůj přirozený rozvoj osobnosti v tanci. Bez správných základů byste pouze nacvičovali otočky a pózy. S námi tančíte. Kvalita zaručena – jsme tu pro Vás od r.1994.

Tančíme tak, jak se tančí v zemích, kde tyto tance vznikly. Naši instruktoři pocházejí z Dominikánské republiky a z Kuby. Pokud se chcete co nejvíce přiblížit rodilým tanečníkům a naučit se nejen kroky, ale osvojit si hlubší znalost tance, jeho charakteristické krásné a přirozené pohyby, cit pro estetiku a vkus, tak jedině u nás.

Salsa, bachata, merengue, cha-cha-chá, mambo, son, timba, rumba. A další karibské a latino americké rytmy a tance. Hrajeme a tančíme tak, jak se tančí v Karibiku s respektem k této hudební a taneční kultuře i k Vám. Těšíme se na Vás.

***

Taneční program na Terase Smíchov.
Pravidelné kurzy – bachata, merengue, karibský mix, salsa cubana. Je možné si zakoupit jednorázové otevřené lekce na všechny kurzy, Tančírna Terasa Smíchov, Terasa OC Nový Smíchov, Plzeňská 8, 150 00 Praha 5 – Smíchov. Můžete se přidat do fb skupiny Tančírna Terasa Smíchov https://www.facebook.com/groups/597889665770129
Více info zde https://ruben-dance.cz/kategorie-produktu/tanecni-program-na-terase-oc-novy-smichov/ .

Taneční program v NYX Hotel Prague.
Bohatý taneční program v NYX Hotel Prague, Panská 9, Praha 1 opět od konce léta. Více zde https://ruben-dance.cz/kategorie-produktu/tanecni-program-v-nyx-hotel-prague/ .
Můžete se přidat do fb skupiny: http://www.facebook.com/groups/760066245942354/ 

Tančete s námi!

Najdete nás i na sociálních sítích:
https://www.facebook.com/salsa.bachata.ruben.dance

https://www.instagram.com/salsa.bachata.ruben.dance/?hl=cs

https://www.youtube.com/channel/UCH6H23CKIMLU3y8ytnpOOcg

 

Zobrazen 1. – 20. z 22 výsledků