Workshopy a akce

Workshopy a akce.

🔴 To translate our website into any language, please use the search engine bing.com or google.com (here you can highlight the text and then right-click on the text and a translation will be offered). Thank you

Vedle pravidelné výuky kubánské salsy a bachaty, pořádáme také taneční workshopy a akce v týdnu nebo o víkendech. Dále pořádáme tančírny, party a celovečerní hudebně taneční akce se špičkovými profesionálními tanečníky ze zahraničí, originálními kapelami a DJ´s z Latinské Ameriky, taneční vystoupení a miniškoly.

Na časově nenáročných workshopech si můžete vyzkoušet, jak se s námi tančí. Přirozený tanec je Váš tanec. Správnými základy získáte základ pro svůj přirozený rozvoj osobnosti v tanci. Bez správných základů byste pouze nacvičovali otočky a pózy. S námi tančíte. Kvalita zaručena – jsme tu pro Vás od r.1994.

Tančíme tak, jak se tančí v zemích, kde tyto tance vznikly. Naši instruktoři pocházejí z Dominikánské republiky a z Kuby. Pokud se chcete co nejvíce přiblížit rodilým tanečníkům a naučit se nejen kroky, ale osvojit si hlubší znalost tance, jeho charakteristické krásné a přirozené pohyby, cit pro estetiku a vkus, tak jedině u nás.

Učíme Vás tančit tak, jak se tančí v Karibiku s respektem k této hudební a taneční kultuře i k Vám.

VÍKENDOVÉ WORKSHOPY kubánské salsy (salsa cubana) a bachaty (bachata dominicana) jsme pro Vás připravili na sobotu 25.11. 2023 pro úrovně 1. – 4.. 

Vašemu výběru neodpovídají žádné produkty.