Taneční vystoupení

Taneční vystoupení od tanečníků přímo z Karibiku. Ukažte svým klientům, že si jich vážíte – ukažte jim pravý Karibik. Nabízíme Vám vystoupení, show, celovečerní hudebně taneční program, vše, co potřebujete pro správnou Karibskou show. Specializujeme se na populární kubánské a dominikánské tance – salsa, bachata a další.

Potřebujete rozproudit atmosféru na Vašich akcích, party či oslavách? Nabízíme profesionální tanečníky a lektory přímo z Karibiku a Brazílie. Vytvoříme show na moderní i tradiční hity tohoto hudebního žánru, tanec i choreografii sladíme se stylovými kostýmy a odpovídající hudbou.

Součástí vystoupení může být i miniškolička. Přiblížíme Vám latinsko – americkou kulturu a naučíme základní kroky a pohyby Vámi zvoleného tance. Někdy je vhodná taneční animace – euforické předtančení se zapojením hostů.

Pro taneční vystoupení nabízíme tyto tance: salsa kubánská, bachata, merengue, son, cha-cha-chá, rumba, afro-kubánský folklór, reggaeton, mambo, conga, rueda de casino, samba, capoeira a další.

Ruben Peguero pochází z Dominikánské republiky. Je zakladatelem taneční školy Ruben-Dance a také tanečník, choreograf a producent Latino-amerických tanečních akcí. první lektor salsy, bachaty a merengue, v ČR, založil první taneční skupiny tohoto žánru a vyučuje v ČR od r.1994. Je to jeden z mála fundovaných tanečníků a lektorů karibských tanců v ČR. 

Najdete nás i na sociálních sítích:
https://www.facebook.com/salsa.bachata.ruben.dance

https://www.instagram.com/salsa.bachata.ruben.dance/?hl=cs

https://www.youtube.com/channel/UCH6H23CKIMLU3y8ytnpOOcg

Karibská show zaručeně rozehřeje každého a rozproudí zábavu. Můžete nahlédnout na naší Galerie: https://www.ruben-dance.cz/category/galerie-cs/fotogalerie/