Taneční program na Terase Smíchov

TANEČNÍ PROGRAM NA TERASE SMÍCHOV

PONDĚLKY, STŘEDY A PÁTKY – KARIBSKÉ TANCE

💃 Otevřené lekce od 18 do 19 hod.- bachata, salsa cubana & latino mix – 250,-Kč / 1 os. / 60 min..
🕺🏾 Je možné si zakoupit 7 lekcí po 60 min.za 1.400,-Kč, jedna lekce tak vyjde levněji. 
V případě krátkého deště lze tančit pod střechou na Terase u baru, v případě delšího deště a chladnějšího počasí se může lekce posunout do nedalekého sálu, tančírna se může zrušit. Vše uvedeme zde a v případě předprodeje na lekce vyrozumíme registrované zájemce.

🕺💃 Týdenní intenzivní kurzy kubánské salsy a dominikánské bachaty na červenec a srpen najdete zde https://ruben-dance.cz/kategorie-produktu/planovane-kurzy-cs/ .

📌 Tančírna Terasa Smíchov, Terasa OC Nový Smíchov, Plzeňská 8, 150 00 Praha 5 – Smíchov.
🍷 🌳 Na Terase je veliký parket uprostřed zeleně a bar. Prosíme o respektování zákazu vnášení a konzumace vlastních nápojů.

🌺 Vážení přátelé karibských tanců,
rádi bychom Vám i nadále poskytovali kvalitní služby na Terase Smíchov. Abyste si mohli stále užívat otevřené lekce a tančírny s Dj a profesionálními tanečníky a lektory z Karibiku, na venkovním příjemném baru s velkým parketem uprostřed zeleně. Přejeme si udržet tuto Karibskou hudební a taneční komunitu na vysoké úrovni pro nás všechny. Budeme rádi za Vaši podporu tanečních programů RUBEN-DANCE dobrovolným vstupným v pondělí, středy i pátky na Terase Smíchov. Také budeme rádi za podporu baru Terasy Smíchov, tohoto velmi příjemného a Vámi oblíbeného místa pro radostné chvíle u tance. Dovolíme si připomenout, že do prostoru Terasy Smíchov není dovoleno vnášet a konzumovat vlastní nápoje a prosíme o pochopení, že může u vchodu docházet ke kontrolám. Věříme ve Vaše pochopení a v plnou podporu.
Těšíme se na Vás.    RUBEN-DANCE & Terasa Smíchov

Můžete se přidat do fb skupiny Tančírna Terasa Smíchov https://www.facebook.com/groups/597889665770129

PONDĚLÍ 15.7.2024:
18 – 19 hod. otevřená lekce Latino mix s Leo, 250,-Kč / 1 os. / 60 min..
19:15 – 23:45 h. Tančírna karibských tanců s Dj Javier (Kolumbie) – dobrovolný příspěvek (vstupné) na organizaci tančíren RUBEN-DANCE.

STŘEDA 17.7.2024:
18 – 19 hod. otevřená lekce Bachata Dominicana s Leo (Dominik.,rep.), 250,-Kč / 1 os. / 60 min..
19:15 – 23:45 h. Tančírna s Dj Mario (Kuba) – dobrovolný příspěvek (vstupné) na organizaci tančíren pro RUBEN-DANCE.

PÁTEK 19.7.2024:
18 – 19 hod. otevřená lekce Salsa Cubana s Rubenem, 250,-Kč / 1 os. / 60 min..
19:15 – 23:45 h. Tančírna karibských tanců s Dj Mario (Kuba) + Dj Javier (Kolumbie) – dobrovolný příspěvek (vstupné) na organizaci tančíren RUBEN-DANCE.

Pořadatel si vyhrazuje právo na změnu programu.

🔴 To translate our website into any language, please use the search engine bing.com or google.com (here you can highlight the text and then right-click on the text and a translation will be offered). Thank you

salsa, bachata, dance class prague

Zobrazuji všech 5 výsledků