salsa cubana 3.až 4. stupeň/ 2.12.2018 /11:00 hod. - 13:00 hod. a 14:30 hod. - 16:30 hod..

Město: Praha - Workshopy salsy, bachaty, reggaetonu a karibského mixu budou od března
Místo: Náměstí Kinských 3, Malá Strana, Praha 5 - 1. patro
Datum: 2.12.2018 - 2.12.2018

Zpět na rozpis workshopů všech úrovní : http://ruben-dance.cz/workshopy.php

Určeno pro pokročilé začátečníky a mírně pokročilé.. (workshop je určen pro vás, kteří si rádi vyzkoušéte další kroky, pohyby, prvky a variace kubánské salsy. Doporučené zkušenosti s tímto tancem aspoň 6 měsíců).V tomto workshopu se naučíte další ze základních figur a prvků kubánské salsy spolu s její strukturou plus základy ruedy de casino pod vedením Rubena Peguero (Dominikánská Republika) nebo jeho asistujících lektorů (http://www.ruben-dance.cz/instruktori-ruben-peguero.php).

Aby Vaše registrace byla platná, prosíme zašlete plnou cenu workshopu bankovním převodem nejlépe do 7 dnů od vyplnění a odeslání formuláře "přihláška", nejpozději s připsáním peněz na účet do čtvrtka před víkendem, kdy má workshop proběhnout. V případě registrace na více workshopů se ceny sčítají a finanční částku prosíme pošlete v jednom bank.příkazu pod jedním z var.symbolů a do zprávy pro příjemce uveďte název workshopu a stupně, na které se registrujete (např. salsa cubana 3 a 4), děkujeme.

Pokud na workshop přijdete se svým tanečním partnerem, prosíme vyplňte formulář “přihláška” za každého zájemce zvlášť včetně jeho iniciály a uveďte do kolonky “zpráva” jméno vašeho tanečního partnera. Tímto budeme vědět, že jste v páru. Pokud vyplníte přihlášku pouze za sebe, přestože uvedete ve své přihlášce jméno vašeho tanečního partnera, v seznamu zájemců se jevíte jako sólo!

Zda se registrujete sólo, při vaší včasné registraci (uhrazení workshopu) se budeme snažit vám sehnat tanečního partnera.

Formulář přihláška používejte pouze pro vážnou registraci, pro dotazy e-mail viz. kontakty nebo odkaz výše, děkujeme.

Cena workshopu:
= 1000,- Kč/os. za 2 x 120 min.
Je možné se registrovat později nebo i v průběhu kurzu.

Můžete se registrovat na více lekcí (úrovní) salsy vždy do čtvrtka před víkendem, kdy mají lekce proběhnout.

V pátek před víkendem, kdy mají lekce proběhnout vyrozumíme všechny registrované zájemce (odeslaná přihláška a cena za workshop) o zahájení workshopů na e-mailovou adresu, kterou uvedete v přihlášce. Pokud byste e-mail neobdrželi, prosíme kontaktujte nás, mohlo se stát, že nedopatřením jste uvedli nesprávnou e-mailovou adresu, děkujeme. 

!! Bez úhrady workshopu do čtvrtka před víkendem, kdy má workshop proběhnout, je přihláška neplatná a nemůžeme s vámi počítat, děkujeme za pochopení. Pokud nebudete moci na workshop nastoupit, prosíme o brzké vyrozumění.

Těšíme se na příjemný víkend s vámi při tanci!! :)

Pro přihlášení do kurzu vyplňte a odešlete přihlašovací formulář (níže). Po jeho odeslání Vám budou zobrazeny údaje pro zaplacení zálohy nebo celého workshopu.

OMLOUVÁME SE, E-MAILOVÁ SLUŽBA GMAIL.COM V SOUČASNOSTI NEPŘIJÍMÁ POTVRZENÍ ZA VYPLNĚNÍ A ODESLÁNÍ FORMULÁŘE PRO PŘIHLÁŠENÍ DO KURZU NEBO WORKSHOPU, PROTO VÁS PROSÍME O UVEDENÍ E-MAILOVÉ ADRESY, KTERÁ NENÍ OD GMAIL.COM.

WE'RE SORRY BUT E-MAIL SERVICE GMAIL.COM CURRENTLY DOES NOT ACCEPT EMAILS THAT CONFIRM SUCCESSFUL SENDING OF FORM AND SINGING UP TO COURSE OR WORKSHOP. PLEASE WRITE DOWN E-MAIL ADDRESS, WHICH IS NOT PROVIDED BY GMAIL.COM.

Přihlašovací formulář

Workshop: salsa cubana 3.až 4. stupeň/ 2.12.2018 /11:00 hod. - 13:00 hod. a 14:30 hod. - 16:30 hod..
Město: Praha - Workshopy salsy, bachaty, reggaetonu a karibského mixu budou od března
Místo: Náměstí Kinských 3, Malá Strana, Praha 5 - 1. patro
Jméno:
Přijmení:
Jméno tanečního partnera:
E-mail:
Telefon:
Odkud jste se o nás dozvěděli:
Vzkaz pro nás:

Aktuality

Více →

Vloženo: 7.6.2019

Letní kurzy 2019 Více →

Vloženo: 7.6.2019

Volná místa pro dámy za skvělou cenu Více →

Vloženo: 8.5.2019

Nové kurzy od 15.5.2019 - SALSA, BACHATA, REGGAETON, KARIBSKÝ MIX Více →

Foto

Více →
foto
foto
foto
foto
foto
foto

Kontakt

Telefon: 776 337 877, 602 625 566
E-mail: info@ruben-dance.cz