sobota 17.2.2018 od 13 do 16 hod.

Město: Jablonec n.Nisou - workshopy 17.a 18.2.2018 - doprovodný program k SALSA NIGHT 9.ročník
Místo: malý sál v Eurocentru Jablonec n.Nisou, Jiráskova 9, 466 01 Jablonec n.Nisou
Datum: 17.2.2018 - 17.2.2018

Zpět na rozpis workshopů všech úrovní : http://ruben-dance.cz/workshopy.php

Určeno pro všechny úrovně. Není potřeba být v páru.

Taneční lekce (učí Maria):

Danza de Cuba (moderní tanec z Kuby, základy techniky moderního a klasického tance v symbióze s afro-kubánským folklórem, velmi uznávaný ve světě.  Naučí nás správné dýchání, kontrakce, vlnění, protahování, uvolnění, koordinaci pohybů, vnímání a ovládaní celého těla při tanci, estetiku pohybu, atd.. Tyto lekce vás připraví na další tance a pohyby všeobecně.

Mambo a chachachá - mambo je hudební forma a styl tance, které se vyvinuly původně na Kubě
a které významně ovlivnili kubánští hudebníci v Mexiku a v USA
. První píseň s návzem „Mambo“ vznikla v roce 1938. Mambo je velmi chytlavý a zábavný rytmus i tanec a jeho hudební i taneční prvky se vyskytují i v salse.
Chachachá – stejný název pro rytmus i pro tanec. Vznikla v roce 1953 na Kubě. Rytmus se objevuje v dalších kubánských rytmech a tancích, např. v sonu a v salse. Tento rytmus je též velmi oblíben v Latinské Americe.
Oba dva tance mají svůj charakteristický rytmus a tanec.

Rumba – je jednou z nejcharakterističtějších forem kubánské hudby a tance, vznikala koncem 19. stolení. Tradičně je rumba rozdělena do třech stylů (Yambú, guaguancó, Columbia). Základem rumby jsou vokální improvizace, složitý tanec a bubnování. Rytmus se také používá často v salse a pokud jej tanečníci rozeznají, velmi rádi obohatí svůj tanec hravou a náročnou rumbou.

Všechny výše uvedené tance se velmi často používají v salse.

Copyright: RUBEN-DANCE

Cena workshopů: =750,-Kč / os. / 3 hod.

REGISTRACE: aby Vaše registrace byla platná, prosíme zašlete nevratnou plnou cenu workshopu bankovním převodem nejlépe do 7 dnů od vyplnění a odeslání formuláře "přihláška", nejpozději s připsáním peněz na účet do pátku 9.2.2018. 
V pondělí 12.2.2018 vyrozumíme všechny registrované zájemce (odeslaná přihláška a cena za workshop/-y) o zahájení workshopů na e-mailovou adresu, kterou uvedete v přihlášce. Pokud byste e-mail neobdrželi, prosíme kontaktujte nás, mohlo se stát, že nedopatřením jste uvedli nesprávnou e-mailovou adresu, děkujeme.
!! Bez úhrady workshopu do pátku 9.2.2018, je přihláška neplatná a nemůžeme s vámi počítat, děkujeme za pochopení. Pokud nebudete moci na workshop nastoupit, peníze Vám vrátit nemůžeme a tedy je potřeba za sebe poslat jiného zájemce. V tomto případě prosíme o písemné vyrozumění, děkujeme.

Těšíme se na příjemný víkend s vámi při tanci!! :)

Formulář přihláška používejte pouze pro vážnou registraci, pro dotazy e-mail viz. kontakty nebo odkaz výše, děkujeme.

Pro přihlášení do kurzu vyplňte a odešlete přihlašovací formulář (níže). Po jeho odeslání Vám budou zobrazeny údaje pro zaplacení zálohy nebo celého workshopu.

OMLOUVÁME SE, E-MAILOVÁ SLUŽBA GMAIL.COM V SOUČASNOSTI NEPŘIJÍMÁ POTVRZENÍ ZA VYPLNĚNÍ A ODESLÁNÍ FORMULÁŘE PRO PŘIHLÁŠENÍ DO KURZU NEBO WORKSHOPU, PROTO VÁS PROSÍME O UVEDENÍ E-MAILOVÉ ADRESY, KTERÁ NENÍ OD GMAIL.COM.

WE'RE SORRY BUT E-MAIL SERVICE GMAIL.COM CURRENTLY DOES NOT ACCEPT EMAILS THAT CONFIRM SUCCESSFUL SENDING OF FORM AND SINGING UP TO COURSE OR WORKSHOP. PLEASE WRITE DOWN E-MAIL ADDRESS, WHICH IS NOT PROVIDED BY GMAIL.COM.

Přihlašovací formulář

Workshop: sobota 17.2.2018 od 13 do 16 hod.
Město: Jablonec n.Nisou - workshopy 17.a 18.2.2018 - doprovodný program k SALSA NIGHT 9.ročník
Místo: malý sál v Eurocentru Jablonec n.Nisou, Jiráskova 9, 466 01 Jablonec n.Nisou
Jméno:
Přijmení:
Jméno tanečního partnera:
E-mail:
Telefon:
Odkud jste se o nás dozvěděli:
Vzkaz pro nás:

Aktuality

Více →

Vloženo: 29.9.2018

NOVÉ KURZY BACHATY A SALSY OD 3.10. A OD 5.10.2018 Více →

Vloženo: 24.9.2018

OPEN HOURS S RUBENEM, CUBATON & SALSA CUBANA 3.10.2018 Více →

Vloženo: 28.7.2018

Víkendové workshopy v srpnu, září a říjnu 2018 Více →

Foto

Více →
foto
foto
foto
foto
foto
foto

Kontakt

Telefon: 776 337 877, 602 625 566
E-mail: info@ruben-dance.cz