sobota 17.2. a neděle 18.2.2018

Město: Jablonec n.Nisou - workshopy 22.a 24.2.2019 - doprovodný program k SALSA NIGHT 10.ročník
Místo: malý sál v Eurocentru Jablonec n.Nisou, Jiráskova 7, 466 01 Jablonec n.Nisou
Datum: 17.2.2018 - 18.2.2018

Zpět na rozpis workshopů všech úrovní : http://ruben-dance.cz/workshopy.php

Určeno pro všechny úrovně. Není potřeba být v páru. V sobotu i v neděli je jiný výukový program.

Taneční lekce (učí Ruben):

Merengue - nejrozšířenější dominikánský tanec, mnohými považován za tanec národní a odráží charakter Dominikánského lidu. Rychlý tanec, radostný rytmus, tančí ho všichni a prakticky všude. Tento taneční a hudební styl prý vznikl již v polovině 19. století.  

Bachata - představuje taneční rytmus pocházející z Dominikánské republiky, a je součástí tzv. městského folklóru. Její vznik se datuje na počátek 20. století a její současná podoba vychází z propojení bolera, sonu, afrokaribských rytmů a později i cha-cha-chá (ča-ča-čá). Tančí se odlišně na celém pobřeží Dominikánské republiky i ve vnitrozemí. Může být melancholická, romantická, ale i temperamentní a rychlá. Současná bachata velmi brzy získala mezinárodní věhlas a dnes je na tanečních parketech minimálně stejně populární jako salsa nebo merengue.

Salsa cubana – nejrozšířenější kubánský tanec současnosti. Známý na Kubě v sedmdesatých letech minulého století jako casino a od devadesatých letech jako kubánská timba. Je to nakažlivý tanec, který se tančí v mnoha podobách (sólo, v párech, ve třech...). Pokud si jej jednou vyzkoušíte, zamilujete si jej navždy.

Reggaeton - reggaeton vás může naučit ladnému pohybu celého těla, zapojení mnoha částí těla a procvičení koordinace pohybů a dýchání. Dále cit pro vnímání estetiky pohybu v tanci, kdy je vhodný pohyb větší a kdy naopak menší. Respektuje pánské a dámské pohyby, tedy pánové při tanci vypadají mužně a dámy žensky. Tyto získané zkušenosti z lekcí reggaetonu s Rubenem mají široké uplatnění nejen v tanci, ale i v jiných tanečně sportovních disiplínách.
Tyto lekce doporučujeme jak začátečníkům, kteří tak získají správné základy, tak i těm, kteří s reggaetonem již zkušenosti mají pro kompletnější znalost tohoto tance.

Reggaeton se také velmi často používá v salse.

Copyright: RUBEN-DANCE

Cena workshopů: =1.200,-Kč / os. / 6 hod.

REGISTRACE: aby Vaše registrace byla platná, prosíme zašlete nevratnou plnou cenu workshopu bankovním převodem nejlépe do 7 dnů od vyplnění a odeslání formuláře "přihláška", nejpozději s připsáním peněz na účet do pátku 9.2.2018. 
V pondělí 12.2.2018 vyrozumíme všechny registrované zájemce (odeslaná přihláška a cena za workshop/-y) o zahájení workshopů na e-mailovou adresu, kterou uvedete v přihlášce. Pokud byste e-mail neobdrželi, prosíme kontaktujte nás, mohlo se stát, že nedopatřením jste uvedli nesprávnou e-mailovou adresu, děkujeme.
!! Bez úhrady workshopu do pátku 9.2.2018, je přihláška neplatná a nemůžeme s vámi počítat, děkujeme za pochopení. Pokud nebudete moci na workshop nastoupit, peníze Vám vrátit nemůžeme a tedy je potřeba za sebe poslat jiného zájemce. V tomto případě prosíme o písemné vyrozumění, děkujeme.

Těšíme se na příjemný víkend s vámi při tanci!! :)

Formulář přihláška používejte pouze pro vážnou registraci, pro dotazy e-mail viz. kontakty nebo odkaz výše, děkujeme.

Pro přihlášení do kurzu vyplňte a odešlete přihlašovací formulář (níže). Po jeho odeslání Vám budou zobrazeny údaje pro zaplacení zálohy nebo celého workshopu.

OMLOUVÁME SE, E-MAILOVÁ SLUŽBA GMAIL.COM V SOUČASNOSTI NEPŘIJÍMÁ POTVRZENÍ ZA VYPLNĚNÍ A ODESLÁNÍ FORMULÁŘE PRO PŘIHLÁŠENÍ DO KURZU NEBO WORKSHOPU, PROTO VÁS PROSÍME O UVEDENÍ E-MAILOVÉ ADRESY, KTERÁ NENÍ OD GMAIL.COM.

WE'RE SORRY BUT E-MAIL SERVICE GMAIL.COM CURRENTLY DOES NOT ACCEPT EMAILS THAT CONFIRM SUCCESSFUL SENDING OF FORM AND SINGING UP TO COURSE OR WORKSHOP. PLEASE WRITE DOWN E-MAIL ADDRESS, WHICH IS NOT PROVIDED BY GMAIL.COM.

Přihlašovací formulář

Workshop: sobota 17.2. a neděle 18.2.2018
Město: Jablonec n.Nisou - workshopy 22.a 24.2.2019 - doprovodný program k SALSA NIGHT 10.ročník
Místo: malý sál v Eurocentru Jablonec n.Nisou, Jiráskova 7, 466 01 Jablonec n.Nisou
Jméno:
Přijmení:
Jméno tanečního partnera:
E-mail:
Telefon:
Odkud jste se o nás dozvěděli:
Vzkaz pro nás:

Aktuality

Více →

Vloženo: 25.11.2018

10.ročník Salsa Night 23.2.2019 & doprovodný program 22. až 24.2.2019 Více →

Vloženo: 9.11.2018

SLEVA 10% NA VÁNOČNÍ DÁRKOVÝ POUKAZ Více →

Vloženo: 28.10.2018

VÍKENDOVÉ WORKSHOPY NA LISTOPAD A PROSINEC 2018 Více →

Foto

Více →
foto
foto
foto
foto
foto
foto

Kontakt

Telefon: 776 337 877, 602 625 566
E-mail: info@ruben-dance.cz