Merengue a Bachata

Město: Praha - Workshop reggaetonu merengue a bachaty a salsy 5. dubna 2019 v sále náměstí Kinských 3.
Místo: Blondies bar, Jungmannovo náměstí, Praha 1 vedle vstupu do Františkánské zahrady
Datum: 14.3.2019 - 14.3.2019

Zpět na rozpis workshopů všech úrovní : http://ruben-dance.cz/workshopy.php

Určeno pro každého. V tomto workshopu se naučíte kroky, variace bachaty a dozvíte se, jak vnímat hudbu bachata pod vedením Rubena Peguero (Dominikánská Republika) nebo jeho asistujících lektorů (http://www.ruben-dance.cz/instruktori-ruben-peguero.php).

Aby Vaše registrace byla platná, prosíme zašlete plnou cenu workshopu bankovním převodem nejlépe do 7 dnů od vyplnění a odeslání formuláře "přihláška", nejpozději s připsáním peněz na účet do pátku před čtvrtkem, kdy má workshop proběhnout. V případě registrace na více workshopů se ceny sčítají a finanční částku prosíme pošlete v jednom bank.příkazu pod jedním z var.symbolů a do zprávy pro příjemce uveďte název workshopu a stupně, na které se registrujete (např. dominikánskou bachatu tančím už 6 měsíců pod vedením instruktora ...), děkujeme.

Pokud na workshop přijdete se svým tanečním partnerem, prosíme vyplňte formulář “přihláška” za každého zájemce zvlášť včetně jeho iniciály a uveďte do kolonky “zpráva” jméno vašeho tanečního partnera. Tímto budeme vědět, že jste v páru. Pokud vyplníte přihlášku pouze za sebe, přestože uvedete ve své přihlášce jméno vašeho tanečního partnera, v seznamu zájemců se jevíte jako sólo!

Zda se registrujete sólo, při vaší včasné registraci (uhrazení workshopu) se budeme snažit vám sehnat tanečního partnera.

Formulář přihláška používejte pouze pro vážnou registraci, pro dotazy e-mail viz. kontakty nebo odkaz výše, děkujeme.

Cena workshopu:
= 400,- Kč/os. za 55 min.
Je možné se registrovat později nebo i v průběhu kurzu pokud bude ještě volné místo.

Můžete se registrovat na více lekcí vždy do pátku před čtvrtkem, kdy mají lekce proběhnout.

V úterý před čtvrtkem, kdy mají lekce proběhnout vyrozumíme všechny registrované zájemce (odeslaná přihláška a cena za workshop) o zahájení workshopů na e-mailovou adresu, kterou uvedete v přihlášce. Pokud byste e-mail neobdrželi, prosíme kontaktujte nás, mohlo se stát, že nedopatřením jste uvedli nesprávnou e-mailovou adresu, děkujeme. 

!! Bez úhrady workshopu do pátku před čtvrtkem, kdy má workshop proběhnout, je přihláška neplatná a nemůžeme s vámi počítat, děkujeme za pochopení. Pokud nebudete moci na workshop nastoupit, prosíme o brzké vyrozumění.

Těšíme se na příjemný stravený čas s vámi při tanci!! :)

Pro přihlášení do kurzu vyplňte a odešlete přihlašovací formulář (níže). Po jeho odeslání Vám budou zobrazeny údaje pro zaplacení zálohy nebo celého workshopu.

OMLOUVÁME SE, E-MAILOVÁ SLUŽBA GMAIL.COM V SOUČASNOSTI NEPŘIJÍMÁ POTVRZENÍ ZA VYPLNĚNÍ A ODESLÁNÍ FORMULÁŘE PRO PŘIHLÁŠENÍ DO KURZU NEBO WORKSHOPU, PROTO VÁS PROSÍME O UVEDENÍ E-MAILOVÉ ADRESY, KTERÁ NENÍ OD GMAIL.COM.

WE'RE SORRY BUT E-MAIL SERVICE GMAIL.COM CURRENTLY DOES NOT ACCEPT EMAILS THAT CONFIRM SUCCESSFUL SENDING OF FORM AND SINGING UP TO COURSE OR WORKSHOP. PLEASE WRITE DOWN E-MAIL ADDRESS, WHICH IS NOT PROVIDED BY GMAIL.COM.

Přihlašovací formulář

Workshop: Merengue a Bachata
Město: Praha - Workshop reggaetonu merengue a bachaty a salsy 5. dubna 2019 v sále náměstí Kinských 3.
Místo: Blondies bar, Jungmannovo náměstí, Praha 1 vedle vstupu do Františkánské zahrady
Jméno:
Přijmení:
Jméno tanečního partnera:
E-mail:
Telefon:
Odkud jste se o nás dozvěděli:
Vzkaz pro nás:

Aktuality

Více →

Vloženo: 24.7.2019

KUBÁNSKÁ SALSA jedině s Rubenem od 30.7. Více →

Vloženo: 11.7.2019

Další LA jízda - Karibský mix pro sólo tanečníky Více →

Vloženo: 5.7.2019

BACHATA PRO ZAČÁTEČNÍKY A VOLNÁ MÍSTA Více →

Foto

Více →
foto
foto
foto
foto
foto
foto

Kontakt

Telefon: 776 337 877, 602 625 566
E-mail: info@ruben-dance.cz