← Zpět na seznam plánovaných kurzů

Salsa cubana 0 - 1 - intenzívní týden

Město: Týdenní intenzivní kurzy salsy v Praze
Místo: Restaurace a pizzerie Vincanto, Klimentská 40, Praha 1
Datum: 6.8.2018 - 10.8.2018
Den a čas: Pondělí-Pátek, 18:00 - 18:55

KURZ MÁ 5 LEKCÍ PO 55 MIN. OD PONDĚLÍ DO PÁTKU, KAŽDÝ DEN PO DOBU JEDNOHO TÝDNE, VE STEJNÝ ČAS.

Tento kurz doporučujeme všem, kteří by si rádi osvojili základy kubánské salsy, tj. poznali základní kroky, pohyby, vedení, rytmus. 
V tomto kurzu se naučíte několik základních kroků a pozic v páru, které odpovídají kubánské salse, otočky a variace kubánské salsy. Dozvíte se, které tance ovlivnily vznik i rozvoj kubánské salsy. Kurz je pod vedením Rubena Peguero (Dominikánská Republika) a nebo jeho asistujících lektorů (http://www.ruben-dance.cz/instruktori-ruben-peguero.php).

Pro otevření kurzu je potřeba dostatečný počet zájemců. Pozvěte své přátelé, strávíte příjemné společné večery s tancem a zábavou :).

Cena kurzu:  = 1150,- Kč/os. nebo = 1000,- Kč/os.v páru za 5 x 55 min.
Je možné se registrovat později nebo i v průběhu kurzu.

Aby Vaše registrace do kurzu byla platná, prosíme zašlete nevratnou zálohu =500,- Kč/1 os. nebo plnou výši kurzovného (budete mít jistotu, že máte kurzovné uhrazeno včas do uvedeného termínu) bankovním převodem do 7 dnů od vyplnění a odeslání formuláře "přihláška". Jinak se přihláška stornuje.

V případě, že pošlete jen zálohu, prosíme o doplatek kurzovného bankovním převodem do 29.7.2018  (v případě platby bankou s připsáním peněz na našem účtu do  29.7.2018) přesnou částkou dle data registrace. Děkujeme. Při platbě po 29.7.2018 si účtujeme poplatek 100,- Kč za dodatečné zpracování platby. Cena kurzu se tak o 100,-Kč navýší.

Nastupujete-li do kurzu pro začátečníky  se svým tanečním partnerem, prosíme vyplňte formulář  “přihláška” za každého zájemce zvlášť včetně jeho iniciál, abychom s ním mohli počítat a mohli jsme Vám započítat slevu pro pár. Více i o slevách zde http://www.ruben-dance.cz/informace-ke-kurzum.php

!! Formulář přihláška používejte pouze pro vážnou registraci, pro dotazy e-mail viz. kontakty, děkujeme.

Pro přihlášení do kurzu vyplňte a odešlete přihlašovací formulář (níže). Po jeho odeslání Vám budou zobrazeny údaje pro zaplacení zálohy nebo celého kurzu.

OMLOUVÁME SE, E-MAILOVÁ SLUŽBA GMAIL.COM V SOUČASNOSTI NEPŘIJÍMÁ POTVRZENÍ ZA VYPLNĚNÍ A ODESLÁNÍ FORMULÁŘE PRO PŘIHLÁŠENÍ DO KURZU NEBO WORKSHOPU, PROTO VÁS PROSÍME O UVEDENÍ E-MAILOVÉ ADRESY, KTERÁ NENÍ OD GMAIL.COM.

WE'RE SORRY BUT E-MAIL SERVICE GMAIL.COM CURRENTLY DOES NOT ACCEPT EMAILS THAT CONFIRM SUCCESSFUL SENDING OF FORM AND SINGING UP TO COURSE OR WORKSHOP. PLEASE WRITE DOWN E-MAIL ADDRESS, WHICH IS NOT PROVIDED BY GMAIL.COM.

Přihlašovací formulář

Kurz: Salsa cubana 0 - 1 - intenzívní týden
Město: Týdenní intenzivní kurzy salsy v Praze
Místo: Restaurace a pizzerie Vincanto, Klimentská 40, Praha 1
Jméno:
Příjmení:
Jméno tanečního partnera:
E-mail:
Telefon:
Odkud jste se o nás dozvěděli:
Vzkaz pro nás:

← Zpět na seznam plánovaných kurzů

Aktuality

Více →

Vloženo: 24.7.2019

KUBÁNSKÁ SALSA jedině s Rubenem od 30.7. Více →

Vloženo: 11.7.2019

Další LA jízda - Karibský mix pro sólo tanečníky Více →

Vloženo: 5.7.2019

BACHATA PRO ZAČÁTEČNÍKY A VOLNÁ MÍSTA Více →

Foto

Více →
foto
foto
foto
foto
foto
foto

Kontakt

Telefon: 776 337 877, 602 625 566
E-mail: info@ruben-dance.cz